Місток, який з’єднує покоління

У перший день жовтня весь світ відзначає свято, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління – День людей похилого віку, а в Україні також і День ветерана. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

 

 

З нагоди вшанування людей похилого віку та відзначення Дня ветерана 28 вересня у приміщенні Благодійного фонду «Карітас» відбувся святковий захід. Теплими словами подяки всіх літніх людей привітала директор Бориславського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Наталія Штереб за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю. Їхня стійкість і самопожертва завжди будуть для всіх яскравим прикладом мужності і любові до України.

 

Свої слова привітання висловили учні гімназії м. Борислава під керівництвом Галини Дрогобицької та подарували святковий концерт.

 

З привітальним словом до поважних людей також звернувся і отець Петро Підлубний, директор БФ «Карітас», який поблагословив усіх молитвою.

 

З нагоди свята було святкове частування обідом для 50 осіб, завдяки постійним спонсорам Володимиру Голобутовському та Ігорю Михацю, а також новому спонсору санаторію «Ріксос Прикарпаття».

 

Наталія Штереб,

Директор територіального центру

Additional information