У Бориславі є вже свій інспектор праці

У вівторок, 3 жовтня, начальник ГУ Держпраці у Львівській області Ольга Вільхова  та міський голова Борислава   Ігор Яворський  вручили  начальнику служби управління персоналом Бориславської міської ради Альоні Хомич перше у Львівській області посвідчення інспектора праці органів місцевого самоврядування.

 

Посада інспектора праці була впроваджена у зв’язку із делегуванням органам місцевого самоврядування повноважень із здійснення контролю у сфері зайнятості та оплати праці.

 

Зазначимо, що  інспектори праці виконавчих органів міських рад міст обласного значення та сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад  здійснюватимуть державний контроль з питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин. При цьому інспектори Держпраці та її територіальних органів контролюють  усі питання трудового законодавства.

 

До слова, інформацію щодо виданих посвідчень інспекторам праці органів місцевого самоврядування можна перевірити на сайті Держпраці у розділі “Здійснення державного контролю  за додержанням законодавства про працю” підрозділі – Інформація про службові посвідчення інспекторів праці органів місцевого самоврядування або за телефоном (044) 288-10-00.

 

З офіційного сайту Головного управління Держпраці у Львівській області

Additional information