Пелагея Чурило: "102 роки – не привід для печалі"

З нагоди відзначення в Україні Дня ветерана і Міжнародного дня людей похилого віку із теплими словами подяки завітали працівники Бориславського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) до оселі найстарішої жительки нашого міста Борислава Чурило Пелагеї Семенівни. З добрими очима та щирою посмішкою зустріла гостей довгожителька. Незважаючи на свої 102 роки, Пелагея Семенівна тримається молодцем. А завдяки свої дочці, яка допомагає у підтримці побутового комфорту, впевнено себе почуває та доводить, що роки – це не хвороба, а стан світосприйняття, який ми намагаємось тримати на найвищому рівні.

 

 

На життєвих сторінках Пелагеї Семенівни ціла епоха змін та перетворень в державі, з її пам’яті не стерті буремні роки першої половини ХХ століття: голод, поневіряння під час Другої світової війни, післявоєнна відбудова.

 

Гості засвідчили низький уклін та глибоку повагу багаторічній самовідданій праці довгожительці, побажали життєвих сил, міцного здоров’я, позитивного самопочуття, любові і прихильності рідних та близьких, радості в очах та спокою в серці ще на довгі-довгі роки!

 

Наталія Штереб,

директор Територіального центру соціального обслуговування

Additional information