Підготовка до опалювального сезону

Вчора на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обговорювали готовність міста до осінньо-зимового періоду. В основному акцентували увагу на питанні готовності житлового фонду міста, закладів освіти і медицини до початку опалювального сезону.

 

Як доповів начальник управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Василь Войтович, ситуація у місті виглядає доволі позитивною. За його інформацією до опалювального сезону готові усі 9 котелень, підготовано 18, 187 км теплових мереж (100%), заготовлено твердого палива (дров) 163,5 т (50,5% від запланованих 329,7 т).

 

 

Ретельно підготовано і житловий фонд до осінньо-зимового періоду: виконано ремонт/заміну 56 опалювальних систем, 63 систем холодного водопостачання, 78 електрощитових, завершено ремонт покрівель у 33 будинках. 56 будинків із централізованим опаленням готові до зими, а із 371 житлових будинків житлового фонду паспорти готовності будинків виготовлені у повному об’ємі.

 

Для забезпечення безперебійного та безпечного руху автотранспорту КП «Еко-місто» до початку зимового сезону підготувало 6 одиниць спецтехніки, яка розчищатиме дороги взимку, а саме: трактор Білорус МТЗ 82.1, трактор Білорус МТЗ 320.4, ескаватор ЮМЗ, ЗІЛ-130, УАЗ, асмашина ГАЗ 53. Найближчим часом до роботи буде готовий і грейдер. Також підготовано 35 шанцевих інструментів (у тому числі лопати для прибирання снігу) та заготовлено 150 т посипкового матеріалу.

 

Головний лікар ЦМЛ Віталій Головчак доповів, що уже прийнято нового працівника, який слідкуватиме за опаленням медичних корпусів. До цього системи опалення пройшли усю потрібну перевірку та завершується виготовлення відповідної документації. Відтак до початку опалювального сезону усі системи будуть готові до роботи як фізично, так і документально.

 

Також готовими є і заклади освіти, які знаходяться на централізованому опаленні. Завершуються останні перевірки у котельні ЗОШ №9 та виготовляється потрібна документація. Скоро повернуть з перевірок теплові лічильники. Під час перевірок як лічильників, так і систем, зауважень не було, відтак усі роботи будуть завершені до початку опалювального сезону і тепло буде подане вчасно.

Additional information