Відбулися щорічні пожежно-тактичні навчання рятувальників

5 жовтня 2017 року на території тренувального полігону Головного управління ДСНС України у Львівській області у Бориславі відбулись щорічні пожежно-тактичні навчання, на яких молоді рятувальники покращували свої вміння на практиці.

 

У навчанні приймали участь випускники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 2017 року, які відпрацьовували дії при гасінні нафти та нафтопродуктів, пошук постраждалих у задимленому середовищі, подолання смуги перешкод, саморятування з тренувальної вежі за допомогою канату, підйом по автодрабині на висоту 25 метрів.

 

До участі, проведення та організації навчань було залучено особовий склад підрозділів ДСНС міст Борислава, Трускавця та Дрогобича, а також оперативно-координаційний центр ГУ ДСНС у Львівській області.

 

Також упродовж проходження усіх етапів тренування психологи ДСНС спілкувалися із молодими фахівцями й надавали їм необхідну психологічну підтримку.

 

Взяли участь у навчанні і працівники відділу оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля Бориславської міської ради – начальник відділу Володимир Прідун та спеціаліст Марта Ільків. Поки спеціаліст підкорювала 25-метрову автодрабину, начальник відділу проходив смугу перешкод, навчався саморятуванню і також піднявся по автодрабині. Пан Володимир гідно витримав усі випробування і тепер сам може працювати пліч-о-пліч із рятувальниками.

Additional information