Оздоровлення та відпочинок бориславських школярів

У четвер, 5 жовтня, на засіданні виконавчого комітету окрім інших питань порядку денного до уваги присутніх було представлено звіт управління праці та соціального захисту населення про заходи з організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року.

 

Начальник управління Ірина Цапів доповіла, що у зв’язку із закінченням оздоровчого періоду можна уже підвести підсумки оздоровчої кампанії, яка проводилась цього літа.

 

 

Станом на сьогодні у місті є 3957 дітей шкільного віку. З них цього літа було охоплено оздоровленням та відпочинком 3015 учнів оздоровчої кампанії 2017 року.

 

З міського бюджету на оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій цього року витрачено 42 тис. грн.. За ці кошти було організовано оздоровлення та відпочинок 130 дітей пільгових категорій у спортивному таборі при ДЮСШ, де дітей також забезпечувалось харчуванням. Окрім того в місті працювало 10 мовних шкіл , якими було охоплено 440 учнів. Відбувались екскурсії та походи, у яких взяли участь 187 учнів.

 

Особлива увага приділялася оздоровленню дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей інших соціально незахищених категорій, талановитих та обдарованих учнів.

 

Управлінням праці та соціального захисту міської ради з початку 2017 року оздоровлено 49 дітей пільгових категорій, у тому числі 14 дітей учасників АТО.

 

Також залучались позабюджетні кошти (спонсорські, батьківські, Фонду соціального страхування тощо). Так за рахунок коштів профспілки працівників НГВУ «Бориславнафтогаз», УБР, БЦБВО та інших було надано 265 дитячих путівок. За рахунок коштів спонсорів та благодійників було охоплено оздоровленням та відпочинком 56 дітей з числа сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 10 дітей з сімей-отримувачів соціальних послуг. Водночас впродовж літа діти відпочивали та оздоровлювались і за рахунок батьківських коштів.

 

Як вже зазначалось, за даними управління праці та соціального захисту населення, відділу освіти, служби у справах дітей, БМЦСССДМ, Управління культури, молоді, фізичної культури та спорту та інших благодійних і громадських організацій, цього літа було охоплено всіма видами оздоровлення та відпочинку кількість учнів, що становить 76% від загальної кількості школярів міста.

 

З метою покращення якості літнього оздоровлення та відпочинку дітей у наступному 2018 році пропонується здійснити ряд організаційних підготовчих заходів. Відділу освіти, службі у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управлінню культури, молоді, фізичної культури та спорту, управлінню праці та соціального захисту населення, Центральній міській лікарні запропоновано поновити базу даних дітей пільгових категорій, які, відповідно до встановлених норм, мають право на пільгове оздоровлення, розробити заходи з організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року. І відповідно при формуванні бюджету на 2018 рік, відділу освіти, службі у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управлінню культури, молоді, фізичної культури та спорту спільно з фінансовим управлінням передбачити кошти на відпочинок та оздоровлення дітей.

Additional information