«Безпечне місто»

Цього тижня відбулася зустріч міського голови Ігоря Яворського із начальником Бориславського відділення поліції підполковником Олександром Закутним та представником служби охорони ТзОВ «Цербер» Василем Собком.

 

На зустрічі обговорювались можливості та перспективи реалізації програми «Безпечне місто» у Бориславі, яка передбачає встановлення широкої мережі відеонагляду у місті для допомоги у роботі поліції. Як повідомив представник служби охорони встановлення камер та їх обслуговування відбуватиметься за рахунок фірми, місто ж оплачуватиме лише фіксовану абонентську плату.

 

Особливість системи полягає у наявності аналітичної програми для розпізнавання номерних знаків автомобілів та людських облич. Сервери, куди транслюватиметься і де зберігатиметься відео планують встановити у міській раді, Бориславському відділку поліції та в обласному відділенні поліції. З допомогою системи «Безпечне місто» поліція оперативно отримуватиме інформацію про місце знаходження викрадених чи переслідуваних автомобілів, а також про осіб, яких розшукують.

Additional information