Вирішення проблемних питань.

22 жовтня міський голова м. Борислава Володимир Фірман відвідав хірургічне, травматологічне  відділення ЦМЛ. З червня місяця тут проводяться роботи щодо запуску нової автономної котельні. Як коментує ситуацію головний лікар ЦМЛ Віталій Головчак: «Ми з червня місяця не можемо зрушити з місця ситуацію, яка склалася навколо запуску нової енергоощадної котельні. Обладнання закуплено.

Залишилось добудувати приміщення відповідно до нових вимог, але з виконавцем робіт ми не можемо ніяк знайти спільної мови. Виконавець робіт ТзОВ БПК «Еліт» , кожного разу змінює свої вимоги.

 

 

За прогнозами синоптиків, з середи нас чекає похолодання, а в даному приміщенні знаходиться ще й реанімаційне відділення. Тому ми змушенні були звернутись до міського голови за допомогою».

Міський голова Володимир Фірман апелюючи до виконавців робіт, зазначив, що запуск даної котельні «наше першочергове завдання. Ми повинні все зробити для того, щоб хворим принаймні було не холодно.». Окрім того, міський голова звернувся за допомогою в наданні додаткової техніки та спеціалістів до філії Бориславського управління з експлуатації газового господарства та підприємців міста. До вечора ситуація змінилася. Є надія, що хворі принаймні не будуть потерпати від холоду. Як прокоментував ситуацію Володимир Стахович: «Мене звинувачують, що я забагато уваги приділяю таким проблемам. Але по іншому й не можна, на превеликий жаль, дуже часто приходиться зустрічатися з формальним підходом до виконання своїх безпосередніх обов’язків. Ми повинні побороти байдужість, а десь просто й елементарну лінь, адже працюємо всі, в першу чергу, для громади, а не на міського голову чи ще на когось конкретного. Особливо складною є проблема з проходженням платежів через наше казначейство. Минулого тижня не йшли ніякі платежі, окрім зарплати. Громада залишається заручником такої ситуації – гроші на рахунку є, а проплатити ті ж самі виконані роботи, чи інші заходи з підготовки до зими, за паливо для швидких для нас велика проблема. Виходить, що вся громада залежить від одного функціонера з казначейства. Це проблема всіх міст України і ми її піднімали на нещодавній зустрічі з Президентом

Additional information