Результативний компроміс

Близько року тому після тривалих переговорів із міською радою, пошуків компромісу та зважувань усіх «за» і «проти» стоматологічна поліклініка таки ризикнула відправитись у частково самостійне плавання, аби зменшити витрати місцевому бюджету та покращити власне матеріально-технічне становище. Сьогодні вона називається КП «Бориславська стоматологічна поліклініка» і вражає позитивними змінами.

 

На самому початку здавалося, що шанси на «виживання» у поліклініки невеликі і тим паче їй не вдасться змінити свою роботу у кращу сторону, але за цей рік персонал медичного закладу довів, що при великому бажанні та всесторонній підтримці місцевої влади можна зробити дуже багато.

 

Усі кабінети стоматологів мають свіжий ремонт, нові вікна, яскраве освітлення, тепло, сучасне обладнання. У коридорах також чисто і затишно, персонал усміхнений та люб’язний. Видно, що люди люблять свою роботу. Відтак приймальні повні пацієнтів, адже у по-європейськи облаштованих приміщеннях з привітними працівниками дійсно хочеться знаходитись, а тим паче лікуватись.

 

У підсумку, прийняте правильне управлінське рішення принесло аж потрійну вигоду: суттєво зменшено навантаження на міський бюджет, лікарі працюють у набагато кращих умовах, які дають змогу розкрити їх професійний потенціал, а найголовніше – покращилась якість надання послуг мешканцям, які тепер без страху і сумніву приходять на огляди чи лікування.

Additional information