Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Сердечно вітаю Вас із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

 

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку культури, адже вона робить людину особистістю, формує національну свідомість, зберігає, розвиває і відтворює безцінні духовні скарби нашого народу.

 

Ваша професія – особлива. Ви покликані дарувати радість душі, наповнювати її високим і світлим почуттям, вчити розуміти прекрасне, любити рідний край, пісню і танець нашого народу. Дякуючи щоденній праці працівників Палацу культури, Народних домів, Дитячої школи мистецтв, Історико-краєзнавчого музею, бібліотек, творчому неспокою, фанатизму та подвижництву майстрів культури і мистецтва, народна та професійна культура рясно вродила вагомими творчими здобутками. Свідченням цього є яскраві культурно-мистецькі масові заходи в місті та неодноразові перемоги на обласних, Всеукраїнських та міжнародних фестивалях-конкурсах.

 

Вірю, що професіоналізм та фаховість наших працівників дадуть поштовх для подальшого розвитку сучасної конкурентноздатної культури на Львівщині, зверненої до майбутнього, але укоріненої в минулих традиціях і звичаях.

 

Хай щастить Вам у творчості та особистому житті.

 

Зі святом!

 

З повагою,

 

міський голова,

І.Р. Яворський

Additional information