Другий щорічний форум громадських організацій Львівщини «Розвиток і партнерство»

20 листопада відбудеться Другий щорічний форум громадських організацій Львівщини «Розвиток і партнерство».

 

Під час заходу учасники зможуть взяти участь в майстер-класах, попрацювати в форматі «Світового кафе» та запропонувати свої ідеї для  подальшого розвитку громадянського суспільства області.

 

У програмі передбачена панельна дискусія, у якій візьме участь заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема та член наглядової ради «Тепле місто»,  а також підприємець, співзасновник ресторанної групи Fast Food Systems та Kumpel Group Марк Зархін. Усі присутні зможуть поставити питання диспутантам.

 

 

Мета Форуму – напрацювати пропозиції представників громадянського суспільства щодо внесення змін до Постанови 1049 від 12 жовтня 2011 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» та удосконалити навики написання успішних проектів.

 

Участь у форумі безкоштовна.

 

Організатори заходу департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА спільно з ГО «Центр громадянських ініціатив», ГО «Реформи разом», ГО «Лабораторія Ідей» та ГО «Центр «Жіночі перспективи».

 

Для участі у Форумі необхідно зареєструватися до 15 листопада 2017 року заповнивши анкету за посиланням.

 

Захід відбудеться у приміщенні Львівського будинку вчених, м. Львів, вул. Листопадового Чину, 6. Контактна особа – Оксана Шульган, начальник відділу комунікацій з громадськістю департаменту внутрішньої та інфорамційної політики облдержадміністрації, тел. 2999-555, 093 74 67 358.

Additional information