Ярмарок педагогічних ідей у м. Бориславі

Закон України «Про освіту» ст.75 «Наукове і методичне забезпечення освіти» зобов’язує науково-методичні установи, до яких належать міські (районні) методичні кабінети, здійснювати експериментальну перевірку інноваційних моделей освіти. Відтак усе частіше організовуються майстер-класи з відпрацюванням елементів інтерактивного навчання.

 

Саме з цією метою методистом міського методичного кабінету Демко Я.Й. в часі осінніх канікул було проведено методичний захід вчителів початкових класів шкіл міста у Бориславській ЗОШ №7. Прибули в Борислав і гості: педагоги зі Львова, Трускавця та Нового Роздолу.

 

 

Зі словами привітання звернулася до присутніх начальник відділу освіти Е. Качмарчик, яка побажала учасникам плідної праці і творчих успіхів.

 

Методичний захід було проведено у вигляді ярмарку педагогічних ідей і з проведенням 4 майстер-класів. Важливим результатом роботи став моніторинг сильних сторін запропонованих педагогічних технологій та прихованих недоліків.

 

Завідувач міським методичним кабінетом Н. Гвоздецька подякувала учасникам за цікаву співпрацю, яка без сумніву знайде продовження у нових освітніх інноваціях.

Additional information