«Хто у світі наймиліший ..?»

Усі дівчатка приблизно з 5-6-річного віку, хотіли б бути схожою на маму. Мабуть, кожна дівчинка періодично позичає у мами помаду (найдорожчу!) чи рум’яну й намагається зробити собі макіяж, любить вдягати мамине взуття на підборах та просить маму зробити їй манікюр.

 

Але інколи дівчатка дозволяють собі у косметичних салонах отримувати послуги, які призначені для дорослих жінок. Працівники салонів не завжди своїм малолітнім клієнтам надають роз’яснення щодо шкідливості тих чи інших косметичних послуг в період підліткового розвитку. Не попереджують про наслідки, що мають місце в подальшому (після отриманих послуг).

 

 

Не кажучи вже про те, що працівник салону надаючи будь-яку послугу повинен узгоджувати її з батьками дитини. Адже послуги платні, а діти не заробляють на їх оплату.

 

Шановні власники косметичних салонів!

 

Повідомляємо Вас про те, що Ви маєте право надавати косметичні послуги малолітнім та неповнолітнім дітям лише за згодою  батьків або в їх супроводі.

 

Таке звернення до Вас обумовлене телефонними дзвінками та заявами від батьків, дітям яких Ви надавали косметичні послуги без їх згоди.

 

Ганна Подставек,

начальник служби у справах дітей

Additional information