Місто має бути чистим

Цього тижня продовжуються роботи з облаштування контейнерних майданчиків для твердих побутових відходів.

 

На основі звернень мешканців міста зі скаргами на неприбрані та неупорядковані контейнерні майданчики для ТПВ, міський голова піднімав це питання на кожній щопонеділковій нараді з керівниками комунальних служб. Оскільки скарги не припинилися, він в ультимативному порядку зобов’язав ДВ «Еко-світ» та КП «Еко-місто» зайнятися вирішеням цієї проблеми, а саме прибрати наявні майданчики та облаштувати нові з новими контейнерами.

 

Відтак цього тижня працівники КП «Еко-Місто» у співпраці із ДВ «Еко-Світ» облаштували два контейнерні майданчики по вулицях Шевченка, 24, та Дорошенка, 10, а також прибрали негабаритні відходи по вулицях Дорошенка, Грушевського та 600-річчя Борислава.

 

У планах також перевести сектори приватних забудов на індивідуальні пластикові контейнери для кожного двору і такі зміни розпочали уже на вулиці Модрицькій та у мікрорайоні Баня. Також планомірно продовжуватимуться роботи із облаштування контейнерних майданчиків на території всього міста до повного наведення порядку по цьому питанню.

Additional information