Святковий вечір з нагоди Всеукраїнського дня працівника культури та аматорів народного мистецтва

8 листопада 2017 року в міському Палаці культури відбувся святковий вечір з нагоди Всеукраїнського дня працівника культури та аматорів народного мистецтва.

 

З вітальним словом виступила заступник міського голови п. Роксоляна Гарасимів, яка відзначила величезне значення культури в Україні та в рамках міста, а також роботу кожної з установ, які відповідають за цей важливий напрямок, створюючи умови для розвитку естетичного, мистецького та духовного збагачення громади.

 

Грамоти бориславської міської ради було вручено керівникам установ культури, учасникам хору «Лемківська студенка», солістам народного вокального ансамблю «Любисток», акторам народного театру ім. П. Телюка, учасникам студії бального та східного танцю. Ведучий святкового вечора заслужений артист України І. Мельник також отримав таку грамоту.

 

Добрі та теплі слова п. Роксоляни Гарасимів були скеровані в адресу народного театру ім. П. Телюка, який впродовж вечора радував глядачів Палацу цікавою та актуальною виставою «Бенефіс немолодої актриси».

 

Працівники культури та глядачі залишилися задоволеними таким небуденним відзначенням професійного свята.

Additional information