На СОК «Нафтовик» буде другий майданчик зі штучним покриттям

Цього тижня, 7 листопада, було підписано Угоду про будівництво комплексного спортивного майданчика зі штучним покриттям на спортивно-оздоровчому комплексі «Нафтовик» в рамках реалізації спільного проекту Міністерства інфраструктури України, управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації та Бориславської міської ради.

 

За сприяння та всебічної підтримки Бориславської міської ради управління культури, молоді, фізичної культури та спорту разом із СОК «Нафтовик» подали проект майданчика на участь у конкурсі проектів Державного фонду регіонального розвитку, який став одним із переможців. За умовами конкурсу фінансування здійснюватиметься Державним фондом спільно із ЛОДА та міською радою. З бюджетів облдержадміністрації (500 000 грн.) та нашого міста (439 000 грн.) уже виділено та перераховано кошти для реалізації проекту, а найближчим часом повинні надійти і кошти від ДФРР (1 600 000 грн.).

 

Це будівництво нового, сучасного спортивного майданчика, який відповідає високим стандартам європейської якості, створить належні умови для занять фізичною культурою і активного відпочинку бориславців, а також посприяє розвитку спортивних споруд міста.

 

На відміну від уже збудованого майданчика зі штучним покриттям, який розрахований лише на заняття футболом, на новому спортивному майданчику мешканці міста матимуть змогу займатися тенісом, бадмінтоном, волейболом та баскетболом. Така багатофункціональність дасть можливість активно проводити свій вільний час на свіжому повітрі та розвивати спортивну культуру Борислава.

Additional information