Із засідання виконкому

Цього вівторка, 7 листопада, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради, яке пройшло під головуванням в.о. міського голови, секретаря міської ради Юрія Химина.

 

Було розглянуто 10 питання порядку денного, основні з яких – затвердження проектно-кошторисних документацій на капітальний ремонт внутрішньої системи центрального опалення ЗОШ I-III ступенів № 4, будівництво універсального спортивного майданчика на вул.Шкільній,1, капітальний ремонт даху ЗОШ I-III ступенів №1 та частини проектної документації із повного відновлення автомобільного моста через річку Тисменицю по вулиці Героїв ОУН-УПА.

 

По кожному з питань порядку денного було ухвалено рішення. Стосувались вони погодження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста Борислава на 2017 рік, нової редакції додатку до Програми попередження надзвичайних ситуацій та забезпечення пожежної безпеки в м. Бориславі та смт. Східниці на 2016-2020 роки, затвердження акту про списання багатоквартирного житлового будинку з балансу державного комунального підприємства „ЖЕК № 2” та ряду висновків з питань захисту прав дітей та їх соціального захисту.

Additional information