Холоди будуть не такі страшні

Цієї середи заступник міського голови Роксоляна Гарасимів провела нараду, на якій обговорювалось питання організації роботи щодо захисту осіб похилого віку та осіб з інвалідністю у осінньо-зимовий період 2017-2018 років. Відтак було видано ряд розпоряджень та завдань, які повинні допомогти старшим людям та особам з особливими потребами.

 

Головному лікарю Центральної міської лікарні Віталію Головчаку було доручено створити  на базі відділень ЦМЛ пункт обігріву.

 

Директор Бориславського міського територіального центру соціального обслуговування Наталія Штереб отримала завдання активізувати роботу щодо функціонування банку одягу, взуття та білизни зимового асортименту, а також забезпечити організацію раннього виявлення одиноко проживаючих людей похилого віку та осіб з інвалідністю, які попадають в групу ризику.

 

Начальник відділу оборонно-мобілізаційної роботи Володимир Прідун повинен провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо дій структурних підрозділів Бориславської міської ради в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, можливості отримання особами, у тому числі безпритульними і бездоглядними дітьми, необхідної допомоги, зокрема в надзвичайних ситуаціях (сильні морози), у тому числі через засоби масової інформації.

Additional information