Міст на ОУН-УПА таки буде

Сьогодні Кабінет Міністрів України опублікував постанову від 18 жовтня 2017 року про внесення змін у деякі свої попередні розпорядження, згідно з якими були передбачені кошти на відновлення автомобільного моста через річку Тисмениця у нашому місті.

 

Нещодавно Уряд вніс зміни в низку нормативно-правових актів Кабінету Міністрів у частині уточнення місцевих бюджетів та назв окремих об'єктів (заходів), яким спрямовується субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Крім того, документом передбачено додатковий розподіл 18,5 млн. грн. субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (загальний фонд) між певними місцевими бюджетами.


Відтак розділ, який стосується фінансування по Львівській області, було доповнено позицією про місто Борислав "Для відновлення автомобільного моста через річку Тисмениця на вулиці Героїв ОУН-УПА" і передбачає виділення для цієї цілі 10 млн. грн.

 

Про зміни до розпоряджень більше можна дізнатись тут.

Additional information