Громадські слухання по НГВУ "Бориславнафтогаз"

21 листопада о 16:00 у сесійній залі Бориславської міської ради відбудуться громадські слухання, на які буде винесено об’єкт НГВУ "Бориславнафтогаз" (наливна естакада), який розташований в м. Бориславі по вул. Сосюри та призначений для зливу палива із залізничних і автомобільних цистерн та наливу палива в автомобільні цистерни.

 

 

Оскільки майданчик наливної естакади відноситься до 4 класу небезпеки, то для нього встановлений нормативний розмір санітарно-захисної зони у 100 м. В межах нормативної СЗЗ естакади знаходиться 4 житлових будинки, відстань до яких 65-73 м.

 

Але за результатами розрахунків розсіювання викидів забруднюючих речовин не перевищують нормативного значення ГДК, сумарний показник забруднення атмосфери допустимий, а стосовно захисту від шуму, то виробнича діяльність забезпечує дотримання нормативних вимог по шумовому чиннику на прилеглій території (в нічний час роботи не проводяться).

 

Відтак, враховуючи усе вище перелічене, на громадські слухання виноситиметься питання по зменшенню санітарно-захисної зони наливної естакади.

Additional information