Наповнення бюджету розвитку

Як ми повідомляли раніше, Кабінетом Міністрів України було внесено ряд поправок до деяких своїх рішень, серед яких був підтриманий пункт про виділення 10 млн грн. на будівництво моста через річку Тисменицю по вулиці Героїв ОУН-УПА у нашому місті. Та для повного завершення будівництва виділеної державою суми не вистачає і знайти решту потрібних коштів стало одним із першочергових завдань міської влади. Потрібну суму можна взяти у бюджеті розвитку, тому одразу було активізовано роботу із його наповнення.

 

Як відомо бюджет розвитку формується із трьох джерел: продаж землі, продаж об’єктів комунальної власності та пайова участь. Саме тому з цього приводу секретарем міської ради Юрієм Химином була проведена нарада  з працівниками управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури, на якій було визначено коло підприємців Борислава, котрі мають у власності приміщення на земельних ділянках, орендованих у міста.

 

Цих підприємців було запрошено на зустріч та запропоновано розпочати процес викупу земельних ділянок під їхніми приміщеннями до кінця цього року. Оскільки усі підприємці є бориславцями і знають велику необхідність добудови моста, частина з них уже погодились на запропоновані умови викупу.

 

Також секретарем ради було дано доручення активізувати роботу з оформлення документації на об’єкти нерухомості, що перебувають у комунальній власності для продажу їх з аукціону.

Additional information