Зі щотижневої наради у міського голови.

31 жовтня міський голова Борислава Володимир Фірман за участі заступників міського голови та секретаря міської ради провів апаратну нараду. Основний лейтмотив наради – підготовка до зими. Так, за інформацією керівників виконавчих органів ради, всі бюджетні установи та житлові будинки, які отримують централізоване теплопостачання, отримали тепло.

 

 

Проблемним питанням залишається проходження платежів через казначейство. Так, місто має кошти на ремонт доріг, але неможливо здійснити відповідні проплати. Як коментує ситуацію міський голова: «Досить складно працювати в такій ситуації, адже саме через це ми не змогли вчасно запустити тепло в приміщеннях дитячої поліклініки та хірургічного відділення ЦМЛ, тільки минулого тижня пішло фінансування і ситуація зрушилась з місця.»

 

Окрім того, на нараді прозвучала інформація про можливе відключення ПАТ Львівобленерго об’єктів КП «Бориславводоканал» через заборгованість з оплати комунальним підприємством коштів за використану електроенергію. Як повідомив начальник фінансового управління міської ради Юрій Петрів різниця в тарифах по водоканалу складає  близько  11 млн. грн,., держава відшкодує лише  2,7 млн. грн. і якби підприємство отримало ці кошти, то ситуація на самому підприємстві покращилась.

 

За результатами наради вирішено зобов’язати міський водоканал пожвавити роботу з боржниками. Бюджетним організаціям бережно відноситись до використання енергоносіїв та здійснити ряд заходів щодо завершального етапу підготовки установ до зими (зокрема, утеплення під’їздів, підвальних приміщень, ущільнення вікон тощо).

Additional information