Молодь для свого міста

Запрошуємо на ІІ-ий Бориславський міський молодіжний форум «Молодь для свого міста».

 

Бориславський міський молодіжний форум «Молодь для свого міста» пройде 28 листопада 2017 року в домівці НСОУ Борислав-ПЛАСТ, розташованій по вулиці Трускавецька, 62. Захід планує зібрати активну молодь зі шкільних установ міста, медичного коледжу, професійного ліцею та молодіжних громадських організацій.

 

 

Питання, що ставляться перед учасниками форуму, є найбільш актуальними та болючими на сьогодні в молодіжному середовищі, але не завжди державні структури та навчальні заклади бачать реальні та найбільш прийнятні шляхи їх вирішення. Тому, консолідація молоді в рамках міського форуму на даний час необхідна, як ніколи, бо хто, як не молодь, може вирішити свої проблеми, або хоча б зробити крок на шляху до цього.

 

Головна мета Форуму – надати можливість молоді брати активну участь у житті міста.

 

Результатом проведення Форуму має стати напрацьований план дій на локальному рівні для активної молодої людини в умовах викликів сьогодення. На сьогодні ситуація в Україні дає поштовх багатьом молодим людям діяти активно, оперативно та вирішувати питання, які навіть не притаманні для молодої людини. По закінченню Форуму кожен учасник матиме уявлення, що потрібно робити, та як саме він може проявити активність у нашому населеному пункті.

 

Протягом дня молодіжні лідери зможуть змістовно та продуктивно попрацювати в п’ятьох комітетах, взяти участь у дискусіях, обговорити проблеми та інші актуальні питання сьогодення, обмінятися досвідом.

 

Організатори форуму: управління культури, молоді, фізичної культури та спорту Бориславської міської ради, відділ освіти Бориславської міської ради, служба у справах дітей Бориславської міської ради, НСОУ Борислав-ПЛАСТ, ГО «Цвіт нації».

 

Тематика роботи комітетів Бориславського міського молодіжного форуму «Молодь для свого міста»:

• Час лідерства і довіри (Роман Лозинський);

• Патріотизм, духовність, нація (Ігор Пиріг);

• Суспільна активність молоді (Роман Бубняк);

• Творчість як засіб самовираження (Віктор Кравцов);

• Основи гендерного виховання молоді (Наталія Герцан).

 

До участі в заході запрошуються активісти учнівського та студентського самоврядування, лідери громадських організацій та ініціативних груп, молоді люди, які мають бажання змінювати Борислав на краще.

 

Контактні особи:

Віктор Кравцов – провідний спеціаліст управління культури, молоді, фізичної культури та спорту, голова ГО «Цвіт нації», моб. тел. – 093-67-34-183.

Ігор Пиріг, голова НСОУ Борислав-Пласт, відповідальний за роботу з учасниками Форуму, моб. тел. – 093-11-26-596.

 

Програма Форуму

Вівторок, 28 листопада 2017 року

10.00 – 10.30  - реєстрація учасників, розподілення по комітетах

10.30 – 11.00 – чаювання

11.00 – 12.00 - офіційне відкриття Форуму (презентація програми Форуму, узгодження правил взаємодії тощо)

12.00 – 13.00 - робота в комітетах згідно розподілення

13.00 – 14.00 – обід

14.00 – 15.00 – підсумки та нагородження найактивніших учасників

Additional information