Оголошення про оприлюднення проекту регуляторного впливу

Відповідно до ст.13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що проект регуляторного акту «Про затвердження Положення про додаткові платні послуги, які надаються бібліотеками Бориславської міської централізованої бібліотечної системи та встановлення тарифів на додаткові платні послуги та аналіз регуляторного впливу»  будуть оприлюднені на веб-сайті Бориславської міської ради.

 

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту просимо подавати в письмовій формі протягом місяця від дня оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради та аналізу його  регуляторного впливу поштовою адресою: 82300, Львівська обл., м.Борислав, вул. Коваліва, 32,  центральна бібліотечна система, тел. (03248) 5-05-17.

 

Громадські слухання до проекту рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради «Про затвердження Положення про додаткові платні послуги, які надаються бібліотеками Бориславської міської централізованої бібліотечної системи  та встановлення тарифів на додаткові платні послуги»   відбудуться  23 листопада   2012 року  о 15.00 год. в приміщенні центральної бібліотеки на вул. Шевченка, 20.

 

Запрошуються  мешканці міста.

Additional information