Три покоління воїнів

21 листопада 2017 року у приміщенні Бориславської державної гімназії  відбувся захід з нагоди відзначення революції Гідності та Свободи, що об'єднав дві знакові події у новітній історії країни — Помаранчеву революцію та Революцію Гідності 2013 року.

 

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті . Ми повинні пам'ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає історії, той не вартий майбутнього.

 

На заході були присутні учні гімназії, учасники АТО та старше покоління.

 

Зі своїми спогадами поділилися з присутніми  учасники АТО, а особливо зворушливі слова до молоді промовив учасник АТО Сергій Черкашин та підопічна Бориславського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Юлія Василівна Савуляк, яка також пригадала свій нелегкий час боротьби  за незалежність та свободу нашої України в часи визвольних змагань.

 

Чудовий концерт до Дня Гідності та Свободи організували учні  Бориславської державної гімназії під керівництво заступника директора з виховної роботи Галини Дрогобицької.

 

Мета відзначення пам'ятної дати стало донесенням до сучасного і майбутнього покоління об'єктивної інформації про події в Україні ХХ-ХХІ століть, віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свободи людини.

Additional information