16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і в м. Бориславі стартувала дана акція.

 

Основними завданнями акції є:

- привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;

- активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;

- проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

 

Так 27 листопада в Бориславському міському центрі зайнятості відбувся семінар щодо насильства в сім'ї, видів насильства та як від цього уберегтися. Його провів психолог Бориславського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді К.Гарапко за участі начальника відділу активної підтримки безробітних Бориславського міського центру зайнятості О.Шевченко.

Additional information