До уваги мешканців міста

Працівниками відділу оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля міської ради було організовано роботи з  перенесення та відновлення працездатності електросирени з приміщення Бориславського міського відділення поліції ДВП ГУ НП України на приміщення КП «Бориславводоканал»,  що дасть можливість під час оповіщення населення охопити більшу територію міста.

 

Активну участь у виконанні згаданих робіт прийняли працівники КП «Бориславводоканал» на чолі з головним енергетиком М.Флюнтом. Окрім цього слід подякувати за надану допомогу керівнику КП «Зелений світ» Л.Голубицькій, приватному підприємцю М. Щуру та начальнику СЛД №2 ЛФ ПАТ «Укртелеком» Л. Кваснікевич.

 

Система централізованого оповіщення призначена для інформування та оповіщення населення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій.

 

Необхідно кожному пам’ятати, що повідомлення про загрозу або виникнення небезпечних подій (аварій, катастроф, стихійних лих) здійснюється за допомогою проводового та ефірного радіомовлення, телебачення та інших засобів масової інформації.

 

Перед терміновою інформацією передається сигнал цивільного захисту “УВАГА ВСІМ” – попереджувальний голосовий або звуковий сигнал про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, який розповсюджується за допомогою уривчастого звучання електросирен, трансляцією в мережі радіомовлення і телебачення спеціальної фонограми. Звучання попереджувального сигналу “УВАГА ВСІМ” триває 3-5 хвилин.

Additional information