Наповнення бюджету розвитку

Щомісяця управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури готує чималу кількість документів з питань, які стосуються його діяльності. Та основним завданням управління є наповнення міського бюджету розвитку через продаж землі і об’єктів комунальної власності міста юридичним чи фізичним особами, а також через надходження від пайової участі. Листопад 2017 року був не менш продуктивним і показав непогані результати роботи управління.

 

За останній місяць осені у бюджет розвитку міста надійшли кошти від пайової участі у розмірі 16 069 грн., а за одинадцять місяців 2017 року – 188 741 грн.. Продаж земельних ділянок у листопаді приніс бюджету розвитку 489 395,30 грн., а за одинадцять  місяців – 2 424 316,81 грн..

 

Ще 8 листопада відбувся аукціон з продажу земельної ділянки у власність площею 810 кв.м. на вул. Трускавецькій. Ці торги поповнили міський бюджет на 404 395,30 грн..

 

Також були проведені переговори з орендарями земельних ділянок, в результаті яких поступили заяви щодо надання дозволу на викуп земельних ділянок. На черговій сесії були прийняті рішення про надання дозволу на проведення експертних грошових оцінок п’ятьох земельних ділянок під об’єктами власності та по двох земельних ділянках для підготовки до продажу на аукціоні, про затвердження проекту землеустрою та надання дозволу на проведення земельних торгів щодо продажу права оренди земельної ділянки на вул. Дрогобицькій для будівництва та обслуговування багатоквартирного будинку, про розроблення двох детальних планів – на вул. Івасюка для забудови об’єктів енергетики, а на вул. Коваліва – для торгово-офісних об’єктів. Також була проведена робота щодо затвердження проектів землеустрою по трьох земельних ділянках на вул. Дрогобицькій для проведення земельних торгів.

Additional information