Немає меж добру і милосердю

Напередодні Міжнародного дня інвалідів у Церкві Християн Віри Євангельської місії «Воскресіння» відбувся святковий захід для людей з обмеженими фізичними можливостями. На ньому були присутні 42 підопічних Бориславського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

 

 

З гарними, теплими словами до присутніх звернулася директор Бориславського міського територіального центру Наталія Штереб, яка побажала їм насамперед міцного здоров’я, радості, добра та надійного захисту з боку держави та тих хто ними опікується.

 

На святі були присутня представник Трускавецького відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування, яка наголосили на те, що кожний з нас не повинен залишатися осторонь проблем людей з особливими потребами.

 

А особливе слово підтримки літнім немічним людям доніс пастир Церкви Християн «Воскресіння» Віри Євангельської Мирон Олексієвич про те, що  кожна людина незалежно від віку чи стану здоров’я має підтримку Господа.

 

Далі відбувся концерт за участю молодіжної групи благодійної місії «Воскресіння». На завершення заходу всіх присутніх пригостили святковим обідом  та вручили кожному Євангеліє та солодощі.

 

Наше головне завдання  підтримати людей з обмеженими фізичними можливостями не лише з нагоди Міжнародного дня інвалідів, а й щоденно надаючи їм соціальну допомогу і підтримку. Створити такі умови, що ці люди відчували себе в нашому суспільстві дійсно захищеними та рівними.

Additional information