6 грудня - День Збройних Сил України

 

Шановні захисники України!

 

Сьогодні наша країна відзначає день, який має повне право називатися святом мужності, самовідданості, сили, благородства, жертовності та патріотизму – День Збройних Сил України.

 

У теперішній час це свято стало святом не лише чоловічим, але й жіночим, бо захищати рідну батьківщину на лінії фронту відправились також і наші відважні українки. Наші захисники зараз віддають усі свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Чимало з них полягло у нелегкій боротьбі за цілісність та незалежність рідної Батьківщини. Їхня жертва ніколи не буде забута, а світлі образи Новітніх Героїв назавжди залишаться в серцях небайдужих українців.

 

Тому з нагоди свята дозвольте від імені Бориславської міської ради та від себе особисто привітати усіх захисників бориславців і східничан, усіх тих, хто зараз знаходиться на сході нашої країни, та тих хто повернувся звідти і продовжує свою боротьбу тут в тилу. Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних, а після будь-яких баталій, чи то на фронті чи у повсякденному мирному житті, вдома на вас завжди нехай чекає затишна гавань. Міцного вам здоров’я, успіхів та надійного тилу!

 

Ігор ЯВОРСЬКИЙ,

міський голова.

Additional information