Кошти на відбудову моста на вулиці Героїв ОУН-УПА

У листопаді 2015 року була розпочата процедура закупівлі робіт на об’єкт «Повне відновлення автомобільного моста через річку Тисменицю по вулиці Героїв ОУН-УПА в м. Бориславі Львівської області», яка була завершена у січні 2016 року підписанням угоди на 2 роки з переможцем торгів ТзОВ «Будівельне управління механізації» м. Київ.

 

Наприкінці листопада 2017 року на рахунок управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради надійшла субвенція з державного бюджету міському бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (повне відновлення автомобільного моста через річку Тисменицю по вулиці Героїв ОУН-УПА в м. Бориславі Львівської області) в сумі 10 млн. грн. та співфінансування за рахунок коштів місцевого бюджету  600 тис. грн.

 

Управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради перерахувало 30 відсотків авансу, що склало 3180 тис. грн. на рахунок ТзОВ «Будівельне управління механізації» для придбання необхідних для виконання робіт матеріалів, конструкцій тощо. Будівельні роботи будуть розпочаті у 2018 році.

Additional information