7 грудня - День місцевого самоврядування

Шановні працівники відділів та управлінь Бориславської міської ради і Східницької селищної ради, дозвольте від імені міської ради та від себе особисто привітати вас із вашим професійним святом – Днем працівників органів місцевого самоврядування України.

 

Щодня ви виконуєте важливі завдання, якими створюєте умови для реалізації громадських інтересів, сприяєте вирішенню життєво важливих питань не лише місцевого чи регіонального, а й державного значення, налагоджуєте зв’язки між громадянами, їх громадськими об’єднаннями та владою. Перед усіма вами стоїть важливе завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка, тому ви наполегливо працюєте над собою і постійно самовдосконалюєтесь задля світлого майбутнього не лише нашого міста, а й цілої країни.

 

Тому щиро вдячний вам за вашу самовіддану, часто невдячну, але таку потрібну суспільству працю, за патріотизм і відданість інтересам громади. Хоч невирішених проблемних питань у нашому місті ще є чимало, впевнений, що з такими працівниками як ви ми обов’язково досягнемо нашої спільної мети – перетворити Борислав на справжнє європейське місто.

 

Отож з нагоди свята бажаю вам усім здоров’я, добра і сімейного благополуччя, радості від світлої долі ваших дітей і онуків, здійснення задумів і планів, усіх гараздів та Божої ласки.

 

Зі святом!

 

Ігор ЯВОРСЬКИЙ,

міський голова.

Additional information