10 грудня відзначаємо День благодійності

У День благодійництва ми нагадуємо знаменні слова зі Святого Письма, які проголошують про те, що блаженніше давати, ніж приймати. Нехай кожен з нас спробує внести посильну лепту в будь-яку благу справу і спільно ми неодмінно помітимо, що саме такими вчинками і досягається порядок і загальне благополуччя, спокій і радість для всіх нас.

 

Дуже багато заходів проводить Бориславський міський територіальний центр за допомоги благодійників. У нашому місті постійно одержують гарячі обіди 57 осіб похилого віку завдяки благодійному фонду «ХЕВРА» (12 осіб) та підприємцям Володимиру Голобутовському та Ігорю Михацю (45 осіб). Без їхньої допомоги не обходиться святкування Різдвяних та Великодніх свят, адже, В. Голобутовський та І. Михаць є постійними благодійниками для наших підопічних. А також хочемо відзначити наших благодійників місійне товариство «Вістка миру», фізична особа-працівник курортного комплексу «Ріксос Прикарпаття» Болотнікова Олена, голова правління ПАТ «Бориславський завод «РЕМА» Німас Василь Миколайович, завдяки яким цього року малозабезпечені літні люди та інваліди одержали продукти харчування, ліки та засоби реабілітації.

 

Дякуємо всім, хто несе добро у світ за покликанням серця і всім, хто робить сектор благодійності сильним і професійним. Ніколи не пізно допомогти ближнім і незнайомим, долучитись до роботи Бориславського міського територіального центру соціального обслуговування, щоб разом допомагати потребуючим. І просто подякувати тим, хто творить добро, навіть не чекаючи вдячності.

 

Наталія Штереб,

Директор територіального центру

Additional information