«ТИ – унікальний!»

На початку грудня у приміщенні місцевого Благодійного Фонду «Карітас – Борислав» відбулося свято для дітей та осіб з особливими потребами. На даний час молоді особи приходять в центр де їм надається духовна підтримка, психологічний супровід. До кожної дитини працівники мають правильний підхід, розвивають їхні здібності, навики.

 

З теплими словами привітання до присутніх звернулася завідувач сектором опіки, піклування та всиновлення служби у справах дітей міської ради Беднарчик Тетяна Степанівна, яка побажала міцного здоров’я, радості, добра, миру, сонячних днів та надійного захисту з боку держави.

 

На святі були присутні о. Петро Підлубний та працівники Карітасу, які опікуються дітьми, що є з особливими потребами.

 

Всі молоді люди, які зайняті діяльністю в Карітасі за свою роботу були відзначені подяками. Подяки вручали о. Петро Підлубний та завідувач сектором опіки, піклування та всиновлення служби у справах дітей міської ради Беднарчик Тетяна Степанівна.

 

Учасники заходу висловили побажання і надалі проводити такі зустрічі не лише з нагоди Міжнародного дня інвалідів, а й щоденно надаючи їм соціальну допомогу і підтримку.

Additional information