У 2018 році бібліотеки Борислава будуть з періодикою!

Місія бібліотек сьогодні – збереження та активна популяризація бібліотечних ресурсів, забезпечення вільного доступу користувачів до краєзнавства, вітчизняних і світових документальних та інформаційних ресурсів мережі Інтернет, організація відпочинку і дозвілля всіх категорій користувачів.

 

Особлива увага в роботі бібліотек приділяється інформаційній функції. Працівники бібліотек докладають багато зусиль, щоб задовольнити запити користувачів. Значно поповнюють фонд з усіх галузей знань передплатні видання, адже газети і журнали щоденно несуть політичну, економічну, соціальну інформацію.

 

Сьогодні рідко хто може собі дозволити купити журнал чи газету. Адже, з метою економії коштів, доводиться обирати між: «куплю буханець хліба чи журнал», люди обирають хліб, а за періодичними виданнями приходять до бібліотеки.

 

Бориславська міська рада йде на зустріч громаді міста і виділяє кошти для здійснення передплати періодичних видань для публічних бібліотек Бориславської МЦБС. На 2018 р міською радою передплачено 10 назв (26 комплектів) газет та 12 назв (25 комплектів) журналів на суму 20 000 грн.

 

Окрім цього, директор ТзОВ «ІНТЕР–СИНТЕЗ» Михайло Старчевський передплатив для центральної міської бібліотеки 5 комплектів періодичних видань на суму 2464 грн 57к. Варто зазначити те, що пан Михайло протягом багатьох десятиріч підтримує фінансово центральну бібліотеку.

 

Головний редактор народного часопису «Нафтовик Борислава» Петро Магур передплатив для бібліотек міста 6 комплектів часопису «Нафтовик Борислава» на суму 1 851 грн 60 коп. «Нафтовик Борислава» користується великим попитом серед користувачів наших бібліотек та є надзвичайно необхідним виданням для формування краєзнавчого фонду періодичних видань.

 

Кожен з відвідувачів бібліотеки може підібрати цікаве саме йому видання. Хтось захоплюється рукоділлям чи садівництвом, городництвом чи квітникарством, а комусь цікаві видання розважального характеру, корисні поради чи суспільно – політичні аспекти. Варто нагадати, шо в 2017 році бібліотеки теж були з періодикою. Відрадно, що і в наступному році, не зважаючи на фінансову скруту, місто подбало про найнезахищеніших. Всім відомо, що в наших бібліотеках переважно читають студенти, діти, літні люди та інтелігенція.

 

Колектив Бориславської міської централізованої бібліотечної системи висловлює щиру подяку за розуміння і підтримку міському голові Ігорю Яворському, Михайлові Старчевському та Петру Магуру.

 

Марія Завацька,

бібліотекар відділу комплектування і обробки літератури Бориславської МЦБС.

Additional information