Оновлення у ДЮСШ

Ще у жовтні цього року міський голова Ігор Яворський відвідав Дитячо-юнацьку спортивну школи щоби на власні очі побачити результати ремонтних та інших робіт, які були виконані за рік часу та кардинально змінили життя ДЮСШ у кращу сторону.

 

Ігор Романович був приємно вражений досягненнями активної роботи колективу і зауважив, що ті, хто наполегливо та самовіддано працюють на результат, заслуговують на винагороду. Відтак очільник міста дотримав свого слова і вже наступного місяця рішенням сесії для ДЮСШ було виділено 50 000 грн. із міського бюджету.

 

 

Ці кошти школа використає на закупівлю та оплату робіт по заміні старих вікон на полікарбонатні у спортивному манежі, де займаються юні спортсмени секцій легкої атлетики, боксу, кікбоксингу, волейболу та футболу.

 

Адміністрація школи, увесь викладацько-тренерський склад, вихованці та їх батьки дуже вдячні міському голові за підтримку та сприяння у виділенні коштів, адже саме вони дали ще одну можливість покращити умови для занять майбутніх чемпіонів.

 

Олег Віткович,

директор ДЮСШ

Additional information