Практичний семінар вчителів початкових класів у Бориславській ЗОШ №1

Нинішня школа все більше зосереджує увагу на виробленні в учнів здатності до креативної діяльності у вирішенні практичних життєвих завдань. Саме власним досвідом цієї роботи поділилась з колегами по фаху шкіл міста вчителька початкових класів ЗОШ №1 Н.П. Коцко.

 

Протягом двох інтегрованих уроків з української мови та літературного читання з теми «Слова ввічливості» Наталія Павлівна занурювала учнів у світ етичних орієнтирів життя. Другокласники засвоювали слова ввічливості, вибачення, подяки, вправлялись з їх вживанням, працюючи в групах, парах та самостійно. Застосований вчителькою мультимедійний супровід уроку сприяв більш глибокому засвоєнню учнями програмового матеріалу. Вчителька була справжнім організатором пошукової діяльності учнів.

 

Присутні на уроці завідувач методичного кабінету Гвоздецька Н.І., директор школи Попівняк М.Й., заступники директора Мисько Н.Г., Кіндерись Л.Ч., керівник міського методичного об’єднання вчителів 2-их класів Лісович О.Г. та вчителі початкових класів шкіл міста подякували вчительці за високу педагогічну майстерність, похвалили учнів за їх активність, знання і уміння та побажали їм подальших творчих успіхів.

Additional information