Відбувся семінар щодо участі в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку

Цього вівторка, 12 грудня, у м. Трускавець відбувся семінар щодо участі в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2018 рік, який провели заступник керуючого справами обласної ради - начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, МТД та зовнішньоекономічних зв’язків Іван Собко та заступник начальника відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, МТД та зовнішньоекономічних зв’язків Олена Гвоздик.

 

Працівники відділу розвитку міста Бориславської міської ради, директори шкіл, ДНЗ, представники медичних закладів, громадських організацій, позашкілля, ОСББ та інші, взяли активну участь в роботі семінару.

 

В ході роботи семінару були отримані відповіді та роз’яснення на принципово важливі питання, здобута важлива інформація, яка дасть змогу суттєво покращити алгоритм та хід підготовки написання та подачі проектів. Водночас, закликав потенційних конкурсантів не зволікати з підготовкою і прискорити процес підготовки необхідних документів.

Additional information