Оголошується набір осіб, які виявили бажання стати наставниками чи патронатними вихователями

Законом України від 26.01.2016р. №936-\/ІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми» запроваджено нову форму сімейного виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування – сім’я патронатного вихователя, Законом України від 08.09.2016р. №1504-VIII «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» щодо наставництва запроваджено наставництво над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, які проживають в державних закладах опіки.

 

Якщо Ви сім’я, яка має позитивний досвід виховання власних дітей (дорослих або підліткового віку), проживаєте у м.Бориславі або смт.Східниця Львівської області на спільній (власній чи орендованій) житловій площі, маєте вищу освіту й небайдужі до долі дітей, які залишилися без батьківського піклування, звертайтеся за інформацією, як тимчасово підтримати дитину в складних життєвих обставинах на платній основі.

 

За детальною інформацією звертайтеся в Бориславський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за адресою: м. Борислав, вул. Грушевського, 7, тел.4-27-07.

 

ПІДТРИМАЙТЕ ДИТИНУ, ЯКА ТИМЧАСОВО З РІЗНИХ ПРИЧИН НЕ МОЖЕ ПРОЖИВАТИ У РІДНІЙ СІМ’Ї!

Additional information