Зробімо місто безпечним

Вчора у залі засідань виконкому відбувся круглий стіл, на якому обговорювалося нестихаюче питання резонансного подвійного вбивства у нашому місті, яке зараз особливо ретельно розслідує бориславська поліція. У засіданні взяли участь міський голова Борислава Ігор Яворський, секретар міської ради Юрій Химин, начальник Бориславського відділення Національної поліції України Олександр Закутний, представники депутатських фракцій та підприємці міста.

 

Начальник бориславської поліції розповів присутнім про хід розслідування, що було вже зроблено для отримання потрібних свідчень і які подальші кроки правоохоронці будуть здійснювати для того, аби таки впіймати жорстокого злочинця. Підполковник Закутний наголосив на тому, що, на жаль, через банальне небажання громадян міста співпрацювати зі слідством, дуже затримується хід розслідування. Як виявилось ніхто не хоче потім «проблем» із судовою тяганиною. Прикро, що у такій ситуації немає допомоги, адже навіть найменший і на вигляд найнезначніший факт зі свідчення може стати суттєвою зачіпкою для того, щоб знайти та затримати злочинця.

 

Депутати разом із підприємцями висловили свої бачення того, як може громада допомогти поліції. Підприємці проявили ініціативу у встановленні зовнішніх камер спостереження на власних закладах з подальшим їх приєднанням до загальної мережі міста. Депутати подали пропозицію організації громадських дружин для патрулювання вулиць разом із представниками поліції.

 

Усі ідеї отримали підтримку і міський голова видав ряд доручень для втілення цих ідей у життя. Також очільник міста закликає усіх, хто має хоча б найменші свідчення або якщо комусь відомо про те, що відбулося у магазині «Комп’ютерний всесвіт» 7 грудня, повідомити про це поліцію і тим самим допомогти виявити злочинця та зробити місто безпечнішим.

 

Від імені Бориславської міської ради та від себе особисто міський голова висловлює щире співчуття рідним та близьким загиблих.

Additional information