«Миколай до кожної дитини!»

День святого Миколая — це день святкування та вшанування пам'яті Святого Миколая, відзначають свято 19 грудня. За традицією, цієї ночі діти отримують подарунки під подушками. Тому вони вірять у диво, звершуване святим Миколаєм і вчаться в святого бути милосердними.

 

Святий Миколай опікується воїнами, водіями і тими, що подорожують, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей. У пам'ять про милосердя святого Миколая, цього дня відзначається Міжнародний день допомоги бідним.

 

До благодійної акції «Миколай до кожної дитини!» активно долучилися учні ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 м. Борислава. Збір солодощів зініціювали учні школи за підтримки директора Славича Я.І. Вчителі школи вже з початкових класів вчать дітей бути милосердними, добрими. Школярі добре знають принципи та правила за якими прожила все своє життя всесвітньо відома Мати Тереза. Активісти учнівського парламенту школи спільно із працівниками служби у справах дітей склали подарунки для кожної дитини, що має статус дитина-сирота, дитина позбавлена батьківського піклування.

Additional information