«Фізика навколо нас»

12 грудня 2017 року третій рік поспіль у нашому місті проведено І етап обласного конкурсу учнівських проектів з фізики в межах освітнього проекту «Фізика навколо нас» серед учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

 

Мета конкурсу: поглибити інтерес до вивчення фізики, удосконалити вміння та навички  здійснення проектно-пошукової та дослідницької діяльності, створити умови для творчої самореалізації учнів, формувати ключові компетенції (соціальну, полікультурну, інформаційну, комунікативну тощо) та забезпечити професійний розвиток педагогічних працівників у міжкурсовий період.

 

Цього року в конкурсі взяли участь 12 команд, які представили усі загальноосвітні заклади міста. Конкурсанти продемонстрували високий рівень виконання та презентацій учнівських проектів та показали вміння використовувати інформаційно-комунікаційні технології у даному виді діяльності.

 

Оргкомітет  конкурсу  на основі рекомендацій журі дипломом І ступеня нагородив ученицю ЗОШ №9 Чаплю Наталію  за проект «Виготовлення найпростішого оптичного приладу». Керівник проекту Пагута Данута Ярославівна. Наталія захищатиме честь бориславських фізиків на ІІ (обласному) етапі конкурсу, що пройде у Львові.

 

Дипломом ІІ ступеня нагороджені:

  • команда ЗОШ №4: Прокіпчак Владислав, Мельник Ангеліна. Керівник проекту Луцик Євген Михайлович,
  • учень Східницької ЗОШ №2 Фридрак Назар. Керівник проекту Кіт Олег Орестович.

Дипломом ІІІ ступеня нагороджені:

  • команда ЗОШ №7: Кібза Роман, Паук Вероніка. Керівник проекту Опацька Ольга Іванівна
  • команда Бориславської державної гімназії: Кабальний Віталій, Москаль Максим, Шпак Роман. Керівник проекту Юзич Віра Зеновіївна.
  • команда ЗОШ №5:  Гірчак Мар’яна, Лесишак Софія, Сидорак Лілія, Піхота Надія. Керівник проекту Шишко Ігор Максимович.

Additional information