«Святий Миколай – чудотворець і чарівник»

Ось і настав такий довгоочікуваний і дітьми, і дорослими день – День Святого Миколая, коли хочеться ділитися своєю щедрістю, теплотою, любов’ю з найріднішими. Адже так приємно творити добро, дарувати радість оточуючим, а особливо – дітям! Саме атмосфера добра, затишку, родинної теплоти панувала 18 грудня в Бориславському дитячому будинку «Оріана», в якому відбувся святковий захід «Святий Миколай – чудотворець і чарівник».

 

 

Діти, що виховуються у дитячому будинку, подарували усім присутнім чарівне дійство з піснями та танцями, сценками та декламуванням поетичних і гумористичних творів. За чудові виступи діти отримали подарунки від гостей.

 

Зі святом дітей привітала заступник міського голови Роксоляна Гарасимів. Побажала миру, добра, здоров’я, щоб в День Святого Миколая, в одне з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, здійснилися найзаповітніші дитячі мрії.

 

Українці люблять Святого як мудрого покровителя та наставника, що завжди допомагає всім добрим людям й, насамперед, дітям. Святий Миколай був і залишається символом добра, милосердя і любові.

Additional information