«Зима прийшла і свята привела»

Ось настав чудовий день,

Повний сонця і пісень,

Повний пахощів для друзів,

Що зібрав їх в дружнім крузі.

Показати хочем нині,

Як у нашій Україні

Ми святкуємо свята.

 

Український народ має свої традиції. А під час зимово – різдвяного циклу найцікавіші, найвеселіші. В бібліотеці – філії №5 для дітей Бориславської МЦБС відбулася літературно - мистецька композиція «Зима прийшла і  свята  привела», яку підготувала завідувач бібліотеки Оксана Фус для учнів 1-4 кл. ЗОШ №4 (вчителі:Кудрич В.М., Аршинова О.С. та Гаман М.І.). Ведучі заходу (Кропивницька Василина та Хома Вікторія) познайомили присутніх з першим святом Андрія.А на Андрія у нас вечорниці. На вечорницях Господині (Сітек Аліна та Кравчик Олександра) чекають дівчат (Фіненко Марія, Смицька Катерина та Кондратишин Марта), але і хлопці також прийшли в гості (Даців Юрій, Даців Олег та Фірман Назар), які весело проводили час. Де співали українські народні пісні «В саду гуляла» та «Чом ти не прийшов».

 

Після вечорниць наступає дивовижна нічка. До неї готуються діти і навіть звірята:Дятлик – Фіненко Віктор, Білочка – Кропивницька Аня, Зайчик – Пігур Наталія, Лисичка – Скорикова Оля, Вовк – Сітек Богдан. А щоб діти отримали подарунки від Святого Миколая йому допомагають Ангелята (Курпель Іванна та Костик Маряна).

 

А в зимову пору без Зими (Яців Діана) не можливо з її зимовими загадками і ніжними Сніжинками (Паленичак Ірина та МіровськаАнгастасія). Щоб було ясненько, шлях освічувала яскрава Зіронька (Яців Сніжана).

 

Під музику «Коляда у двері стука» вся родина готується до вечері. Господиня (Кравчик Олександра) прибирає святковий стіл, донечка (Кондратишин Марта) допомагає, а син (Фірман Назар) з татом (Даців Юрій) заносять Дідуха до хати. За українським звичаєм коли перша зірка зійшла, родина сіла вечеряти з молитвою.

 

На завершення всі заколядували «Добрий вечір, тобі» і привітали всіх присутніх з наступаючими святами.

 

Із Різдвом Христовим

Ми щиро вітаєм!

Щастя й здоров’я

Ми усім бажаєм!

Нехай віра в серці

Кожного засяє,

Матір Божа з неба

Усіх привітає!

 

Оксана Фус, завідувач бібліотеки – філії №5 для дітей Бориславської МЦБС.

Additional information