Семінар заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи м.Борислава

На завершення І семестру 2017-2018 н.р. в Бориславській ЗОШ №4 міським методичним кабінетом було проведено семінар заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи «Педагогічна ініціатива в проведенні якісного підготовчого етапу до запровадження профільної освіти», метою якого було здійснення експериментальної перевірки освітніх інноваційних моделей.

 

Освіта стала на шлях створення старшої профільної школи. У правильному виборі професії старшокласникам покликаний допомогти педагог. Професійний вибір здійснюється через профільність у навчанні. Учні Бориславської ЗОШ № 4 поглиблено вивчають українську мову і літературу, математику, англійську мову.

 

Привітали учасників семінару начальник відділу освіти Бориславської міської ради Е. Качмарчик та директор Бориславської ЗОШ№ 4 С. Смоляк. Своїми здобутками поділились вчителі предметів, що вивчаються поглиблено: С. Щербак, Л. Лях, М. Тимочко, Г. Пруська, Л. Церковник. Особливу зацікавленість викликала презентація досвіду роботи школи заступником директора з навчально-виховної роботи О. Маряк «Допрофільна підготовка – сукупність способів діяльності педагога для раціонального вибору майбутньої діяльності учня». Змусив заглибитись в атмосферу 90-х років вечір пам’яті В.Чорновола «Пам’ятаємо, любимо, шануємо», який провела заступник директора школи з виховної роботи Т.Ревеняла. Активну участь в обговоренні питань взяли методисти міського методичного кабінету К. Краснопольська, О. Піхота, Я. Демко.

 

Підсумували результати семінару провідний спеціаліст відділу освіти М. Гоц та завідувач міським методичним кабінетом Н. Гвоздецька. Основним висновком семінару стало те, що правильний вибір професії кожною молодою людиною відбувається тоді, коли сходяться інтереси особистості та суспільства, розуміння того, що завданням Нової української школи є допомога учневі зіставити необхідні вимоги до професії з власними можливостями.

Additional information