Звернення до мешканців міста Борислава та смт. Східниця!

Автотранспортними підприємствами збільшено вартість проїзду в приміському сполученні. Збільшення вартості проїзду в приміському транспорті здійснюється без погодження з організатором перевезень, посилаючись на постанову Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 240 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548», якою вилучено норму встановлення тарифів на перевезення пасажирів органами державної виконавчої влади.

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий орган Бориславської міської ради не наділений повноваженнями щодо встановлення та регулювання тарифу на перевезення пасажирів в приміському та міжміському,  внутрішньо-обласному  сполученні.

 

В той же час виконавчий комітет Бориславської міської ради, як організатор перевезень пасажирів на міських маршрутах загального користування у м. Бориславі повідомляє, що вартість проїзду у міських маршрутних автобусах загального користування № 1, № 1А, № 2, № 4, № 5, № 6, № 9 становить 4,00 грн. згідно діючого рішення виконавчого комітету міської ради від 25 жовтня  2017 року № 219 «Про погодження тарифу на послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських маршрутах загального користування у м. Бориславі».

Additional information