У Бориславі відбулася зустріч із представниками ГО «ВПВ Патріот»

23 січня у Центрі дитячої та юнацької творчості за сприяння Бориславської міської ради відбулася зустріч учнів старших класів шкіл міста із представниками громадської організації «Патріот», які більше трьох років займаються національно-патріотичним та військовим вихованням молоді.

 

На зустрічі були присутні заступник міського голови Роксоляна Гарасимів, начальник відділу освіти Елла Качмарчик, провідний спеціаліст відділу освіти Майя Гоц,  методист Орися Піхота, депутат Дрогобицької районної ради, помічник-консультант Народного депутата України Богдана Матківського Руслан Цеслів, вчителі предмету «Захист Вітчизни» навчальних закладів Борислава, демобілізовані учасники АТО, волонтери.

 

Куратор «ВВП Патріот» Олег Ільків разом із інструкторами Артуром Спіріним та Сергієм Шаламаєм розповіли учням про основні види зброї, які використовуються на сьогодні Збройними Силами України, а також про власні програми вишколу та тренування. Окрім теоретичних знань, присутня молодь мала можливість практично ознайомитися із деякими видами зброї та обмундирування сучасного бійця.

 

Громадська організація «Війського-патріотичний вишкіл Патріот» під керівництвом Ігоря Коцюруби проводить безкоштовне навчання молоді на своїх вишколах з «предметів» медико-санітарна підготовка, зброя і вогнева підготовка, топографія і орієнтування, інженерно-саперна підготовка, тактика, виживання, спорядження, аналітика та самооборона.

 

Зустріч була корисною та пізнавальною для старшокласників, адже спілкування було із людьми, які мали власний військовий досвід участі в бойових діях у зоні АТО та інших гарячих точках.


Ця зустріч відбулася в рамках презентації обласної програми з національно-патріотичного виховання на 2018 рік, яка була розроблена координаційною радою при Львівській обласні державній адміністрації, до якої входять Руслан Цеслів та Олег Ільків. Також ця перша лекція стала початком співпраці освітян міста з ГО «Патріот» щодо організації військово-патріотичного виховання підростаючого покоління бориславців.

Additional information