План дій для розвитку громади

23 січня Начальник відділу розвитку міста Бориславської міської ради Балабанська О.Р. прийняла участь у засіданні круглого столу м. Дрогобича, який організували Інститут міста Львів та інститут м. Дрогобича в рамках проекту «План дій для розвитку громади». Проект реалізовує Інститут міста (Львів) за підтримки Посольства Великої Британії та у співпраці із Громадянська мережа ОПОРА.

 

У форматі публічної зустрічі обговорювалась важливість аналітичної роботи з громадою, методи її активізації та процес напрацювання Стратегії розвитку із громадськістю.

 

Зустріч та обговорення стали якісною платформою для обміну думками між громадськими організаціями, активістами, представниками влади, експертами у сфері розвитку громадянського суспільства та мешканцями міст Львова-Дрогобича-Борислава. Усі учасники заходу впевнені, що спільний досвід та постійна комунікація стане проривним важелем для змін!

 

Колектив Інституту розвитку м. Дрогобич (директор Кондзьолка) висловили своє захоплення щодо активності і успіху новоствореного відділу розвитку міста Бориславської міської ради (начальник Балабанська О.Р.) у написанні проектів для участі в обласному конкурсі мікропроектів на 2018 рік (подано 42 заявки, зареєстровано 35 проектів).

 

Накреслені спільні проекти між містами Дрогобич – Борислав.

 

В свою чергу О. Балабанська подякувала за запрошення, натхнення, професійну підтримку та рекомендації колег – партнерів м. Дрогобича.

Additional information