Пам’ятка застрахованим особам

Трускавецьке відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України (далі – Трускавецьке відділення) інформує, що Постановою правління Фонду від 13 липня 2017 року № 39 затверджено Порядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (далі – Порядок). Згідно цього Порядку застраховані особи мають право самостійно вибирати реабілітаційне відділення санаторно-курортного закладу відповідно до медичних показань за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку лікарсько-консультативної комісії (далі – висновок ЛКК) лікувально-профілактичного закладу, клініки медичної науково-дослідної установи або жіночої консультації.

 

Застрахована особа, яка брала безпосередньо участь в антитерористичній операції (далі – АТО), має право на лікування (у супроводі членів сім’ї: чоловік/дружина, неповнолітні діти) в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу за профілем медико-психологічна реабілітація за рахунок коштів Фонду один раз після демобілізації за наявності відповідних медичних показань.

 

Заклад охорони здоровя, де застрахована особа перебуває на лікуванні, протягом доби, з моменту надання висновку ЛКК, інформує Трускавецьке відділення про потребу зазначеної страхової особи в подальшому лікуванні в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу із зазначенням профілю.

 

Представник Трускавецького відділення відвідує застраховану особу в закладі охорони здоров’я, надає їй роз’яснення та допомагає у оформленні заяви про забезпечення реабілітаційного лікування.

 

Під час оформлення документів, передбачених Порядком застрахована особа пред’являє Трускавецькому відділенню оригінали паспорта, свідоцтва про народження дитини (при потребі), довідку про безпосередню участь особи в АТО, підписує тристоронній договір у разі узгодженої дати заїзду. Договір є документом, що надає право застрахованій особі на отримання послуг із реабілітаційного лікування у санаторно-курортному закладі за зазначеним у Договорі профілем медичної реабілітації, терміном лікування, дати початку лікування та в межах граничного розміру витрат на відшкодування вартості одного ліжко-дня за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

 

По питаннях медичної реабілітації просимо звертатись до Трускавецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області (м. Трускавець вул. Крушельницької, 8) за телефонами: (0247) 5-03-10, 5-13-42, контактний телефон працівника Трускавецького відділення УВД ФСС України у Львівській області відповідального за організацію та проведення лікування застрахованих осіб у реабілітаційних відділеннях: 0976505889.


Трускавецьке відділення УВД ФСС України у Львівській області

Additional information