Із щопонеділкової наради

Сьогодні відбулася апаратна нарада міського голови Ігоря Яворського із керівниками виконавчих органів міської ради. Присутні доповіли очільнику міста про виконану роботу за минулий тиждень, а також про плани роботи наступного.

 

Як повідомив заступник головного лікаря ЦМЛ Микола Станько, що у зв’язку із медичною реформою уже розпочався процес формування штату первинної ланки медичного обслуговування. За попередніми списками туди входять 26 лікарів, до яких можна буде звертатися незалежно від місця прописки. Та перехід на новий лад мусить долати і перешкоди. Одним із нововведень є реєстрація усіх лікарів у єдиній електронній системі, де вже фахівці у особистих кабінетах вестимуть облік пацієнтів. Та таке стане можливим при забезпеченні лікарів персональними комп’ютерами. Відтак міська рада висловила чітку позицію у тому, що сприятиме забезпеченню первинної ланки усім необхідним задля належного її функціонування.


Начальник відділу освіти Елла Качмарчик повідомила присутнім, що минулого тижня завершилася реєстрація на пробне Зовнішнє незалежне оцінювання і з 6 лютого розпочинається реєстрація на основну сесію. Також минулого тижня проводилися учнівські обласні олімпіади з географії та української мови. З географії Борислав виборов третє місце. Активно виконуються і заходи з економії бюджетних коштів у галузі, що в результаті заощадило 321 000 грн.

 

Також доповіли й інші учасники наради, чиї повні доповіді можна прослухати тут.

Additional information